Image default
Start » Anty-polska bezprawna blokada aktywistów przed przejściem granicznym Koroszczyn Kukuryki
Powiatświat

Anty-polska bezprawna blokada aktywistów przed przejściem granicznym Koroszczyn Kukuryki

19 marca 2022 przed terminalem odpraw celnych w Koroszczynie
Z jednej strony tłum około 100 Ukraińców, blokujący drogę dojazdową do terminala i żądający zablokowania granicy dla rosyjskich i białoruskich pojazdów/przewoźników. Z drugiej Polacy, w tym polscy przewoźnicy, sprzeciwiający się tej nielegalnej bezprawnej akcji aktywistów z EuroMaidan. Do tych ostatnich – tj. do ukraińskich zadymiarzy dołączyły: środowiska LGBT, był obecny także Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog, a także szef Agrounii Michał Kołodziejczak z kolegami.
Kolejka ciężarówek wynosi 27 km. Policja utworzyła strefę buforową oddzielającą protestujących od pojazdów ciężarowych.
Fotogaleria z dzisiejszej blokady przejścia w Koroszczynie.

 

4 komentarze

tomasz 19 marca 2022 o 22:02

Będzie się działo jak otrzymają pesele i prawa wyborcze, dlaczego obojętnie patrzymy jak rozwalają po raz enty Polskę jak nie komuniści czy tfuski makrelowskie to pisowskie sprzedawczyki, historia niczego nie nauczyła ?

Odpowiedz
Adam 20 marca 2022 o 09:20

Majdańskie popłuczyny blokują nam gospodarkę. A potem wyciągają ręce po kasę. Zamiast siedzieć na dupach jako ofiary wojny. Prawdziwi patrioci, poszkodowani na których spadły bomby i biedni ludzie zostali na Ukrainie. Przyjechały majętne cwaniaki z zachodniej części kraju bojące się rozliczeń nowych władz zrobili sobie wypad turystyczny całymi rodzinami, fury po 0,5 mln, chłopy w złotych łańcuchach i lakierkach.

Odpowiedz
SaintGermain 20 marca 2022 o 19:36

Poliniaki wyszli z amoku Dawida 19 i dołączyli do Bander amoku 22 https://youtu.be/WKvNhdisVBM

Odpowiedz
Lena 20 marca 2022 o 22:08

pani N.P. powinna tak posiedzieć 36 godz. w aucie bez toalety, wody jedzenia i mycia , może wtedy by zrozumiała że te tiry też jadą do Kazachstanu, Mongolię itp. tym przejściem a ci ludzie uczciwie zarabiają na chleb i to nie jest ich wojna,a jak tak bardzo chce walczyć za swój kraj to kto jej broni i co jeszcze robi w obcym Państwie….. lansuje się w internecie,

Odpowiedz

Zostaw komentarz

ajax-loader