Image default
Start » Relacja z sobotniego protestu i dalsze działania
Biala

Relacja z sobotniego protestu i dalsze działania

W sobotę wyszliśmy. To było poważane wydarzenie, zwłaszcza jak na nasze bialskie warunki. Jeśli jeszcze ktoś nie miał okazji zobaczyć, to tu jest sprawozdanie:

Zrobiliśmy sobie już podsumowanie i wyciągnęliśmy wnioski jak jeszcze można usprawnić przyszłe manifestacje, ale jeśli masz może jakieś sugestie, to koniecznie napisz je w komentarzu lub na maila do mnie (na pewno go masz :))

Co dalej?

Dalej walczymy 🙂 Chociaż jest postęp!

1. Komunikat o obowiązku szczepień zniknął ze stron szpitalnych!

To jest efekt wspólnego działania i stanowczego przeciwstawienia się złu! Brawo my!

2. Protest pod sądem

W planach mamy kolejny protest przed sądem w czasie rozprawy naszego kolegi za mandat. To bedzie Wtorek, 08.02.2022 o godzinie 12:30. Bądźmy tam razem!

3. Lokalne informacje

Potrzebujemy kogoś, kto lubi być na bieżąco z lokalnymi informacjami o wydarzeniach w naszym mieście. Chcemy wzbogacić naszą stronę biala.info.pl o wiadomości z Białej takie jak np: repertuar kin, koncerty, godziny mszy św. w naszych kościołach, planowane budowy i wszystko inne, co tylko będzie związane z naszym miastem.
Pragniemy portalu prawdziwie lokalnego z pełnymi wiadomościami o tym co się dzieje u nas. To byłby bardzo wymierny wkład dzieło naszego społeczeństwa! Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość w komentarzu lub na e-mail.

4. Jedzenie bez pośredników

Coraz częściej słyszymy alarmujące informacje od rolników, że za chwile nie będzie się opłacało nic robić, bo wyzysk. Bo w skupie dają 1,5 zł, a w sklepie po 13 zł!

Dlatego chcemy wyjść naprzeciw tej sytuacji, bo wiemy, że to leży w naszym wspólnym interesie. Dlatego potrzebujemy osoby, która zajęłaby się dotarciem do rolników i ustaliłaby sposób kupowania od nich bezpośrednio jedzenia, które w sklepie kosztuje znacznie drożej, a mogłoby kosztować taniej. Oczywiście będziemy łączyć się we wspólnej pracy, by opracować bezpośrednią sieć dystrybucji i mamy kilka pomysłów jak by to można było zrobić, tylko potrzebujemy jednej osoby, która się tym zajmie. Najlepiej rolnika, ale niekoniecznie. Może znasz kogoś takiego?

5. Trzy najważniejsze działania, na których musimy się teraz skupić w walce o wolność

a) Jednoczenie się w wolnych miejscach

Na pewno nie jest takim miejscem Facebook ani messenger ani nic innego co wymaga podania naszych danych chociażby numeru telefonu. Dlatego uruchamiamy bardzo prywatne kanały komunikacji, które dają maksymalne bezpieczeństwo oraz anonimowość jakie znamy.

Głównie obecnie skupiamy się na dwóch:

 • Session – do komunikacji bezpośredniej. Arcy silne szyfrowanie takie jak w Signalu, prawdziwie prywatne połączenie poprzez jedyną anonimową sieć Tor oraz technologia taka sama jak przy… Bitcoinie! Oparta na walutach przyszłości i prawdziwego dobrobytu ludzkości. I to wszystko bez żadnego numeru telefonu czy jakichkolwiek innych danych. Jeśli chcesz dołączyć do naszej grupy, by być na bieżąco z nami w kontakcie -> napisz do mnie!
 • Gab.comportal społecznościowy zrobiny w USA, który ma 20 milionów użytkowników i buduje całe swoje niezależne „economy”, czyli portal video, operator płatności (coś w stylu PayPal), przeglądarkę internetową, sklep internetowy i wiele innych! Mamy tam już swoją grupę i bardzo osobiście polecamy dodać się do niej: https://gab.com/groups/59585

To tak na dobry początek, gdyż wiemy jak bardzo przejścia są trudne. Nie trzeba od razu kasować innych kont w innych portalach, ale warto zacząć spotykać się ze znajomymi zamiast na tym komunistycznym fb, to na pełnym wolności i szacunku do poglądów Gabie, który prowadzi Polak!

Jeśli chcesz pójść dalej z wolnością, to osobiście bardzo polecam zmienić swoje aplikacje na:

 • email: Protonmail.com
 • przeglądarka: Tor – pełna anonimowość (yt nie pójdzie). Co nie pójdzie na Torze, to polecam Dissenter (czasem trzeba wyłączyć tarcze w prawym górnym rogu).
 • wyszukiwarka: DuckDuckGo
 • mapy: Targeo
 • konferencje głosowe: Jami
 • dysk online: Mega.nz

Serdecznie polecamy od dzisiaj podjąć wysiłek, by się na te aplikacje przesiąść – to jest bardzo wymierna forma protestu, bo zabieramy pieniądze korporacjom, które urządzają dla nas plandemię, a dajemy prawdziwie wolnym ludziom, którzy rzeczywiście chcą wolności dla społeczeństwa.

Oczywiste jest dla mnie, że wszystkiego na raz nie da rady i my też się cały czas rozwijamy, ale jak to mówi Edward Snowden: „Wolność to nie cel, to kierunek” i codziennie proponuję byśmy starali się robić mały krok w tę stronę, a wierzę, że niedługo coś, co dla innych będzie niewykonalne, dla nas będzie jedynie kolejnym krokiem.

b) Edukacja

Dobrze by było tworzyć własne grupy znajomych w niezależnych miejscach – najlepiej 10-15 osobowe i tam wymieniać się informacjami. Jak już mamy miejsca, dogodne do swobodnej rozmowy na wszystkie tematy, to warto jest wymieniać się informacjami dla nas wartościowymi, by wszyscy dokładnie wiedzieli co się dzieje.

To jest wojna informacyjna i na nasze szczęście my jesteśmy po prawdziwej stronie barykady, więc nawet nie trzeba już tworzyć żadnych domysłów i przypuszczeń. Wróg używa głównie argumentów emocjonalnych, więc łatwo jest rozmawiać z osobami w hipnozie. Wystarczy teraz przekazywać rzetelne informacje o tym co już jest podane do publicznej wiadomości między sobą i to dzięki takim szokom informacyjnym zwiększamy szanse na obudzenie się tych, którzy jeszcze są zaślepieni medialnym przekazem.

c) Postępowanie prawne

Gdy już będziemy rzetelnie poinformowani to bardzo wymiernym aktem protestu będzie interweniowanie prawne w naszym lokalnym miejscu, wszędzie tam, gdzie dzieje się bezprawie – zwłaszcza w kontekście sanitaryzmu.

Wszystkie te ich działania jak wiemy stoją na bardzo chwiejnych nogach prawnych, dlatego nie tylko warto, ale w naszej odpowiedzialności jest by stawiać aktywny opór prawny – tak jak najlepiej potrafimy. Bardzo dobrymi pomysłami są np:

 • Chodzenie bez masek i umiejętność uargumentowania dlaczego (polecam „inny dokument„), a w przypadku natarczywych pytań obywateli odpowiadać np: „skąd Pan wie, że nie mam raka płuc?”.
 • Przeciwstawianie się testowaniu w miejscach pracy wiedząc, że to bezprawie – zgłaszanie do PIPu i RODO.
 • Żywe reagowanie na wszelkie przejawy paszportów covidowych – najlepiej do RODO, a potem sprawę cywilną, żeby też coś z tego mieć.

Tego rodzaju postawy to dobry początek aby bardzo aktywnie i wymiernie zaprotestować wobec temu szaleństwu, które nam obecnie prezentują korporacje rękami rządów.

To tyle na dzisiaj. Wiem, że dużo się zebrało i trudne tematy w czytaniu, a jeszcze trudniejsze we wprowadzaniu w życie, ale głęboko wierzę, że to ważne kroki ku naszej wolności i społecznemu dobrobytowi.

W każdym razie działamy razem! 

Za Polskę!

Wolni obywatele z Białej Podlaskiej i wolnej Rzeczypospolitej Polskiej

2 komentarze

Michał Kołodziej 3 lutego 2022 o 14:46

Dzień dobry,proszę informować mnie na bieżąco o wszystkich akcjach ,chętnie wesprze w miarę możliwości,niosłem z synem później z kolegą baner,,która dawka cię obudzi,, mam nadzieję że nie ostatni raz ale…..;) proszę nie zapuszczajcie kawałków z nutką patologi(dzieci słuchają) i zaproszenie dewiantów sexualnych ,mnie i myślę że wielu innych odpycha,osoby konsekrowane zakonnice,ministranci,kościelny ,i ksiądz tak!!! I wspólna publiczna modlitwa, w ta stronę ,na prawo 👍

Odpowiedz
Marek Jówko 7 lutego 2022 o 09:51

Modlitwa jest ok ale krótka. Nie zmienimy protestu w kółko różańcowe.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

ajax-loader