Image default
Start » Szkodliwość „szczepionek ” covid
BialamasoneriaPolitykaświat

Szkodliwość „szczepionek ” covid

🔬 Dr Mike Yeadon, były wiceprezes Pfizer, twierdzi, że nie ma pandemii, powołując się na dane Dennisa Rancourta o niezmienionej śmiertelności z wszelkich przyczyn.

🚫   Yeadon argumentuje, że szczepionki COVID zostały zaprojektowane, aby szkodzić, nie przez przypadek, ale przez wybór, z każdą molekułą celowo włączoną.

💉 Twierdzi, że szybki rozwój szczepionki jest niemożliwy, zaprzeczając rekordowej szybkości tworzenia szczepionki na COVID.

🧬 Yeadon sugeruje, że szczepionki COVID zawierają celowo toksyczne materiały, prowadzące do śmierci milionów ludzi na całym świecie.

🚨  Ostrzega przed atakiem układu odpornościowego na komórki wyrażające obce białka z szczepionek, co potencjalnie może powodować szkody.

❗ Yeadon podkreśla zagrożenia związane z białkami kolczastymi w szczepionkach, twierdząc, że powodują one zakrzepicę krwi i problemy neurologiczne.

🧪  Wskazuje na nanocząstki lipidowe w szczepionkach, które jego zdaniem mogą rozprowadzać szkodliwe czynniki po całym ciele, w tym mózgu.

🤰 Yeadon zwraca uwagę na badania wskazujące, że nanocząstki lipidowe osadzają się w jajnikach, co budzi obawy o skutki dla zdrowia reprodukcyjnego.

🌎Z 5,5 miliardami zaszczepionych i 17 milionami rzekomych zgonów, Yeadon przedstawia to jako globalny kryzys zdrowotny celowego szkodzenia.

📢 Zachęca jednostki do rozpoznania i działania przeciwko temu, co uważa za masową zbrodnię przeciwko ludzkości.

Zostaw komentarz

ajax-loader